Foursquare-new-icon

نسخه 2014.01.16

سازگاری با نسخه : 2.2 به بالا

جدیدترین اتفاقی که قرار است بر روی این نرم افزار موبایلی مبتنی بر مکان بیفتد، امکان جستجو و پیشنهادات شگفت انگیز و جالب در مدل iOS آن است.

Foursquare یک شبکه اجتماعی متفاوت برای گوشی های هوشمند اندروید می باشد که مکانی که در آن قرار دارید را به اشتراک بگذارید و موقعیت خود را در آن مکان ثبت نمایید.

FoursQuare

چگونه می‌خواهید به دیگران اثبات کنید که در محلی حضور داشته‌اید بدون آنکه حضورتان در آنجا ثبت شده باشد؟ FoursQuare در واقع نوعی برنامه تعیین موقعیت جغرافیایی است که به کاربر امکان می‌دهد ارتباط خود با دوستانش را حفظ کند و احتمالا چنانچه از مسیر منحرف شده باشد راه خود را به درستی تشخیص داده و بازگردد.

پیدا کردن نزدیک ترین دوستان شما در موقعیت کنونی و برخی دیگر اضافه شده است.

شما با هر Check-in امتیازاتی را دریافت می کنید که بر اساس تعداد دفعات ورود شما در یک بازه زمانی این امتیازات متفاوت می باشد. حال اگر شما بیش از همه به آن محل Check-in کنید شما به عنوان Mayor یا شهردار آن مکان شناخته خواهید شد.

معمولا فروشگاه ها و رستوران ها تخفیفات و مزایای خاصی برای mayor خود دارند که می تواند شامل یک نوشیدنی رایگان و یا درصد تخفیف خوبی در خرید های شما باشد. اگر اکنون mayor مکان خاصی هستید به یاد داشته باشید این افتخار می توانید به راحتی از شما گرفته شود. فردی که بیش از شما به آن مکان Check-in کند mayor جدید خواهد بود. Mayor تنها مقام در foursquare نخواهد بود و بسته به فعالیت شما مدال ها و پاداش های زیادی را مانند Super user و یا Explorer دریافت خواهید نمود.

 

بیش از ۴۰ میلیون کاربر و نصب فعال در سراسر جهان

foursquare-screen-shoot-3-1 foursquare-screen-shoot-3-2 foursquare-screen-shoot-3-3 foursquare-screen-shoot-3-4 foursquare-screen-shoot-3-5

مشخصات لینک

توضیحات

مشکلی در دریافت فایل دارید ؟ با کلیک روی دکمه مقابل مارا با خبر کنید تا آنرا بررسی کنیم

گزارش خرابی لینک