آخرین مطالب سایت
توضیحات و بررسی

کنترل کامپیوتر از راه دور با TeamViewer 8.0.1298 برای اندروید

دسترسی آسان و انعطاف پذیر به موبایل و کامپیوتر سایر دوستانتان از طریق TeamViewer 8.0.1298 در اندروید !
با کمک TeamViewer 8.0.1298 براحتی میتوانید مشکلات کامپیوتر دوستان و خانواده ی خود را برطرف کنید  بدون توجه به مکانی که شما در آن هستید . شما به وسیله ی این برنامه می توانید کامپیوتر خودتان را به صورت کامل با گوشی اندرویدی خود کنترل کنید! این برنامه به گونه ای عمل می کند که وقتی شما این برنامه را در کامپیوتر خودتان نصب میکنید برنامه به شما یک ای دی و پسورد میدهد که تا این ای دی و پسورد را به فرد مقابل ندهید نمیتواند به سیستم شما ریموت کند !

هرکس با داشتن این اطلاعات زمانی که نرم افزار فوق باز باشد میتواند به سیستم یا گوشی شما ریموت کند و شما تمام فعالیت او را مشاهده میکنید همچنین میتوانید بدون وقفه به اینترنت متصل باشید

TeamViewer-screenshot-2-1 TeamViewer-screenshot-2-2 TeamViewer-screenshot-2-3 TeamViewer-screenshot-2-4

قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه

نظرات بسته شده است.